Z naszych obserwacji wynika, że zmiana zamieszkania często łączy się z dodatkowymi trudnościami. Czasami przeprowadzka sprzęga się z remontem, czy sprzedażą dotychczasowego lokum. Zdarza się, że nasi klienci napotykają na różnego rodzaju utrudnienia czasowe. Często wiąże się to z silnym stresem, zwłaszcza gdy musimy zdać poprzednie mieszkanie, a nowe nie jest jeszcze gotowe. Bo gdzie wówczas umieścić i składować meble, sprzęty i rzeczy?

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie pojawiła się także USŁUGA MAGAZYNOWANIA.

Przeprowadzka, remont, a może długi wyjazd?

Zapewniamy bezpieczne magazynowanie mebli, sprzętów, rzeczy, a nawet roślin. Skorzystanie z takiej usługi pozwoli Państwu wziąć oddech i zaplanować przekwaterowanie tak, aby odbyło się bez niepotrzebnego stresu, komfortowo i spokojnie. Proponujemy naszym klientom magazyny, w których spokojnie można umieścić cały swój dobytek lub chociażby przechować pewne rzeczy na czas dłuższego wyjazdu lub remontu.Masz pytania? Zadzwoń

+48 574 946 303


Magazynowanie dokumentów

Oferujemy również bezpieczne przechowywanie wartościowego mienia. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa proponujemy umieszczenie wrażliwych dokumentów lub wartościowych przedmiotów i sprzętów w specjalistycznych, plombowanych pojemnikach. Zapewniamy odpowiednie, suche miejsca, idealne do przechowywania tak zabezpieczonych dokumentów oraz rzeczy o wyjątkowej wartości.

Oferujemy kompleksową pomoc przy zmianie zakwaterowania. Zapakujemy, wyniesiemy i przewieziemy Państwa dobytek do naszych magazynów, gdzie będą bezpiecznie czekać na swoje miejsce docelowe tak długo, jak będzie to potrzebne, a gdy nadejdzie odpowiedni czas, dostarczymy je pod wskazany adres w stanie nienaruszonym. Wszystko w sposób przemyślany, zaplanowany i profesjonalny.