Przetransportowanie pianina lub fortepianu zwykle budzi w naszych klientach niemałe emocje. Martwicie się Państwo, bo są to cenne instrumenty, najczęściej posiadające także wartość sentymentalną. Do tego dochodzą również ich duże gabaryty i waga, a czasami także spora odległość do miejsca docelowego.

W kwestii przewozu pianin i fortepianów możecie nam Państwo w pełni zaufać i zdać się na nasze niemałe doświadczenie w tym temacie. Oczywiście zacząć należy od właściwego zabezpieczenia instrumentów. Służymy pomocą już w tych pierwszych krokach.


Chętnie udostępniamy naszym klientom niezbędne do tego środki takie jak:

  • Koce,
  • Fole bąbelkowe,
  • Strech,
  • Taśmy klejące.Masz pytania? Zadzwoń

+48 574 946 303

Fachowo zabezpieczymy każde pianino lub fortepian. Wyniesiemy je z nawet najtrudniej dostępnego wnętrza. Zawsze w sposób przemyślany i zaplanowany.

Posłuży nam do tego profesjonalny sprzęt, spore doświadczenie oraz umiejętności i siła naszych pracowników. Jeśli trzeba będzie, przewieziemy Wasze cenne gabaryty, nawet wiele kilometrów, przeznaczonymi do tego celu samochodami dostawczymi, aby w finale wnieść instrument nawet na najwyższe piętro.


Zważywszy na nasze doświadczenie w tym temacie, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Po prostu zajmiemy się wszystkim od A do Z, tak abyście Wy Państwo mieli możliwie jak najmniej stresu.


Masz pytania? Zadzwoń

+48 574 946 303